Co by vás mohlo zajímat

Máte dotaz? Sem s ním! Tady máme otázky, na které se nás lidé často ptají, Třeba tam najdete i svou odpověď.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jaký typ pergoly mám vybrat?

Možností máte celou řadu. Různé typy střech, různé typy stěn, rádi vám se vším pomůžeme. Přece jen, pergolu si nepořizujete každý den, tak je dobré se společně poradit.

Kdy se dozvím přesnou cenu za celý projekt?

Začínáme většinou nezávaznou poptávkou a předběžnou nabídkou, až vědět typ pergoly a všechno zaměříme, budeme to vědět přesně.

Mám specifický tvar terasy, je to problém?

Na atypická řešení jsme připraveni. Pergolu i cokoli jiného vám zařídíme přesně na míru vašemu přání. Ozvěte se a my se na to podíváme.

Děláte zastínění obchodů nebo velké zahrádky v restauraci?

Malá rodinná terasa nebo desítky obchodních jednotek, u nás neděláme rozdíly. S realizací velkého rozsahu si bez problémů poradíme, a vy určitě také oceníte precizní práci přesně na míru vašemu provozu.

Je možné zpracovat vizualizaci pergoly?

Samozřejmě. Rádi pro vás zpracujeme 3D vizualizaci návrhu pergoly, abyste měli jasnou představu a měli se konkrétně na co těšit.

V jaké barvě děláte pergoly?

Vybrat si můžete v plném rozsahu barevných odstínů RAL, takže možnosti máte prakticky neomezené. S výběrem vám samozřejmě pomůžeme.

Mám netradiční přání, pomůžete mi?

Jistě, máme spoustu zkušeností s nejrůznějšími realizacemi. Pergoly jsme montovali pro spoustu a spoustu domů i provozů, dělali jsme nejrůznější tvary, pracovali ve vysoké výšce, v zahraničí… Určitě si poradíme.

Nevyznám se v tom, poradíte mi?

Samozřejmě, od toho jsme tady. Napište nám, vyplňte nezávaznou poptávku, nebo nám jednoduše zavolejte. Rádi vám se vším poradíme a kdo ví, třeba budete mít na terase komfortní chládek už za pár dnů.

Naše realizace

Call Now Button