Hliníkové pergoly

Jsou jako stvořené pro vaše pohodová posezení a komfort váš i vašich hostů. A nezáleží, jestli jen tak doma grilujete, nebo máte plnou restaurační zahrádku. Zařídíme vám elegantní hliníkovou pergolu na míru vašemu domovu i provozu. Vyberte si typ zastřešení a nezapomeňte na postranní ochranu před větrem či deštěm, screenové rolety, skleněné stěny máme také.

Pergoly s PVC střechou

Ideální řešení na terasy, atria či verandy. Pergola se stahovací PVC střechou bude elegantním a hlavně praktickým doplňkem vaší zahradní pohody. Jakmile bude potřeba, ochrání vás před sluníčkem, a když zatoužíte po krásách oblohy, tichounce zmizí. Vše, co potřebujete k radosti, ovládáte jediným tlačítkem.

Pergoly s fixní skleněnou střechou

I kdyby se venku čerti ženili, vy budete pod skleněnou střechou v pohodě a v teple. A nejen vy, ale hlavně vaši hosté. Vyřešte jednou provždy problémy s rozmary počasí ve vaší restauraci či jiném provozu. Komfort vašich zákazníků se pozitivně odrazí na tržbách, tak si nechte udělat zastřešení přímo na míru.

Pergoly s posuvnou skleněnou střechou

Moderní řešení pro zakrytí restaurací, teras, bazénů a čehokoli jiného, kde potřebujete ochranu před rozmary počasí. A to bez omezení v rozměrech, protože vám vše zařídíme přímo na míru vašim potřebám. Pohyb střechy zajišťuje elektromotor, který řídíte pohodlně na dálkové ovládání. To je krása, co?

Proč hliníkové pergoly od nás?

Vše na míru

aby přesně sedla k vašemu domu

Elegantní design

který se vám nikdy neokouká

Stoprocentní kvalita

lepší na trhu není

Velmi dlouhá životnost

aby vás nepřestala těšit

Jednoduchá údržba

a odolné materiály

Spousta dalších doplňků

skleněná stěna, screenová roleta, nebo třeba osvětlení?

Call Now Button