Hliníkové slunolamy

Elegantní způsob ochrany před slunečním světlem

Otevíratelné stínicí systémy efektivně zabraňují přehřívání budov způsobenému slunečním svitem. Snižují potřebu klimatizace a tak šetří energii, přičemž garantují pohodlí ve vnitřních prostorách. Rozšiřuje se tak užitná plocha kolem oken budovy a současně se dosahuje efektivní ochrany před přímým slunečním svitem a spolehlivé bariéry před hlukem. Variabilita upevňujících prvků a speciálně projektované profily umožňují složité a individualizované architektonické koncepce a odvážná řešení, přičemž poslední úspěchy jsou spojeny s dodatečným diodovým osvětlením u žaluzií tak, aby večer každá budova byla osvětlená rozličným, individualizovaným způsobem.

PROPERGOLA poskytuje elegantní a jednoduchý design konstrukcí, jenž nenaruší styl žádné – ani tradiční, ani současné budovy a který umožňuje nátěry v plném rozsahu barevných odstínů RAL. Nacházejí široké využití na zavěšených fasádách a budovách s velkými skleněnými plochami, jako jsou obchodní centra, letiště, nemocnice, hotely, obchody, veřejné budovy, kancelářské budovy, čerpací stanice, vzdělávací instituce apod. Nabízejí se ve dvou variantách – vertikální a horizontální.

Max. šířka vertikálních systémů – 3000 mm, max. výška – 3000 mm. 
Max. šířka horizontálních systémů – 2000 mm, max. výška – 3000 mm.

Pokud máte doma pergolu, potom můžete využít lamely jako slunolamy k zastínění pergoly. Jestliže pergolu ještě nemáte, je hliníková pergola to pravé řešení k zastínění terasy. Pomocí naších posuvných hliníkových slunolamů (velké hliníkové žaluzie), můžete vytvořit na Vaší terase nebo zahradě příjemné prostředí. Naše moderní pergoly a slunolamy umožňují pohodlnou regulaci díky novým technologiím.

Přednosti
hliníkových
slunolamů

  • Snadné užívání
  • Nehlučná manipulace
  • Vysoce kvalitní pokrytí
  • Jednoduchá údržba, trvalé materiály
  • Automatika sOmfy
  • Motorový pohon
  • Odolnost vůči větru