Reference

Doporučení spokojených klientů

Velmi vysoká kvalita za seriózní cenu. Variabilní možnost uzavření a zastínění stěn posuvným tvrzeným zasklením, nebo látkovými roletami. Vše lze ovládat pohodlně z křesla dálkovým ovladačem.

Vystavenou hliníkovou pergolu ProPergola mohu každému jen doporučit. Každopádně můžete se u nás zastavit v našem terasovém centru v Plzni a pergolu si naživo prohlédnout.

Martin Ježek, 608 23 53 29
Terasové centrum Plzeň, www.terasyplzen.cz

Yes we are very happy with it. The lads did a great great job installing and we are very pleased with the end result. There has been plenty of interest over the weekend. I hope you get lots of  return business from it.

Susan Taylor
taylorscafebar5@gmail.com

 

Tímto dopisem bych chtěl vyzvednout klady a pozitivní jednání pana majitele a všech jeho spolupracovníků spol. Propergola. Od telefonického rozhovoru, kdy nás pan majitel pozval do sídla firmy, abychom si prohlédli, jak pergola vzniká, z jakého materiálu vlastně je, až po výběr z neskutečné škály barevných odstínů, jsme nabyli s manželkou dojmu, že právě tato firma je to pravé.

Další část proběhla, že pan majitel nás navštívil doma, zaměřil terasu, na které by měla pergola být. Do dalšího dne jsem obdržel cenovou nabídku. Po schválení ceny jsme už dojednali termín dodání. Samotná realizace pergoly, proběhla se zaměstnanci i s panem majitelem, který dohlížel na detaily, aby samotná pergola a každý komponent fungoval, jak má.

Byl jsem mile překvapen, jak jsou zaměstnanci čistě a velmi vkusně oblečeni a vybaveni. Po dvou dnech montáže byla pergola hotová a my jsme s manželkou neskutečně spokojeni, protože pergola předčila naše očekávání.

Ješte jednou velké díky.
S pozdravem rodina Holčapkova

Pergola se stahovacími lamelami

S pergolou jsme moc spokojeni. 

Byla to výborná investice. 

Němeček Josef 

PVC pergola

Jsme nadmíru spokojeni a s velkou chutí se „chlubíme“ i našim přátelům.

Stejně tak si velmi pochvalujeme spolupráci s Vaší firmou, jak vše fungovalo a sjednané platilo.

Všem doporučuji.

Alena Franc Kollhammerová

Velmi profesionální, super tým. S naší novou terasou jsme velmi spokojeni. Děkuji Vám 👌👍

Kostin Pavel

Perfektní práce, solidní a vstřícné jednání. Určitě doporučuji.

Ivana Alferiová

Doporučuji…perfektní přístup. Ale hlavně dominanta domu je PROpergola👌

Ziwago Martin

Profesionalita a přitom velmi příjemná komunikace a přístup.Jsme velmi spokojeni.

Veronika Pechanova

Call Now Button